Mesin Penggilingan Akar Singkong Mesin Pembuatan Hammer Mill

Mesin Penggilingan Akar Singkong Mesin Pembuatan Hammer Mill

Iki minangka uji coba ing pabrik palu BSDF, kanggo nggiling singkong, kanggo nggawe bubuk alus.

Pabrik palu BSDF kami menggabungkan penghancur kasar, area penggilingan halus tengah halus (3 area penggilingan) bebarengan. Bahan bakal digiling kaping telu sekaligus.

Amarga ora duwe layar ing kamar pabrik, nalika panggilingan, ora ana panas sing mundhak ing kamar pabrik.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan


Babagan Bagean Ngrusak:

Bagean saka crusher digawe saka telung bagean: area crushing awak, area grinding medium-fine lan area grinding ultra-fine. 

  1. 1. Zona crushing pisanan bisa ngremukake bahan sing atos;

  2. 2. Zona grinding kaloro bisa grind bahan ngemot serat utawa lenga, kayata Jamu, rempah-rempah, werna, etc.

  3. 3. Wilayah penggilingan katelu yaiku area penggilingan bubuk sing apik, sing kecepatane bisa ngganti ukuran partikel bubuk.


Kaluwihan:

1. Ora perlu sieving utawa sieving ing kamar grinding, lan ukuran partikel bubuk bisa diganti kanthi ngganti kacepetan;

2. Wiwit ora ana layar ing kamar mecah, ora ana munggah panas ing kamar mecah sak panggilingan; ora perlu kuwatir babagan layar utawa layar sing kena daya. Kualitas produk kena pengaruh panas saka pabrik rolling. Mulane iku becik kanggo nggiling bahan sensitif panas utawa bahan sing ngemot serat utawa lenga.

3. Bagean pabrik nggabungake pulverizer kasar, pulverizer medium lan alus lan pulverizer sing apik, yaiku bubuk sing apik bisa langsung disiapake saka bahan mentah sing gedhe, sing efektif banget.

4. Bisa ngirit daya lan kapasitase luwih gedhe tinimbang pabrik rolling tradisional liyane saka jinis motor sing padha.          


Data Teknis:

ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Kacepetan rotor (rpm)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Penggilingan motor (Kw)2237455575
Feed motor (Kw)0.250.250.250.250.25
Penggerak Motor (Kw)0.750.751.11.11.5
Blower (Kw)7.5111518.518.5
Kehalusan (mesh)20-12020-12020-12020-12020-120
Kapasitas (Kg/jam)100-200300-500400-800600-900800-1300


FAQ:

P: Kepiye cara ngemas mesin sampeyan?

A: Yen mesin cilik, dikemas ing kasus kayu.

Yen mesin gedhe utawa akeh mesin, kita bakal njupuk wadhah kasebut, kita bakal pamisah mesin kasebut dadi pirang-pirang bagean, banjur bungkus mesin nganggo film bungkus, banjur ndandani ing wadhah nganggo tali kawat supaya ora goyang nalika transportasi. .


Babagan awake dhewe:

Perusahaan kita-Brightsaill Machinery Co., Ltd fokus ing riset peralatan bubuk, kayata mesin panggang, mesin panggang kakao 50kg, mesin pengaduk bubuk kimia, mesin pencampur bubuk deterjen ... lsp. Produk kita bisa ditrapake ing panganan,  medicine, kimia lan industri liyane lan wis menangaké reputasi apik.

Sawise pangembangan lan akumulasi 15 taun, perusahaan kita wis dadi salah sawijining produsen peralatan sing paling berpengaruh ing industri kasebut. Lan kita pengin tuwuh lan berkembang bebarengan karo kabeh pelanggan anyar lan lawas.

mesin nggawe bubuk mesin pembuat tepung singkong mesin hammer mill
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan