Maszyna do mielenia chili Maszyna do produkcji proszku do przypraw Samoabsorbujący zestaw do mielenia

Maszyna do mielenia chili Maszyna do produkcji proszku do przypraw Samoabsorbujący zestaw do mielenia

Jest to test mielenia chili na naszym samochłonnym zestawie szlifierskim serii BSG. Ta seria frezarek z dwoma typami: Typ dzielony i Typ złącza.

Może być szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, chemicznym, farbiarskim, medycynie itp. Jest szczególnie odpowiedni do materiałów kryształowych, takich jak cukier i sól.


WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie


Struktura i metoda pracy

Surowiec wchodzi do komory mielenia przez lej zasypowy, jest uderzany przez szybkoobrotowy nóż obrotowy, rzucany na nieruchomą płytę okładzinową, a następnie odbijany do góry i cięty. Obok komory mielenia znajduje się szybkoobrotowa łopatka wentylatora, która generuje przepływ powietrza pod ciśnieniem. Pod wpływem przepływu powietrza pod ciśnieniem proszek szybciej przechodzi przez sito i wchodzi do separatora cyklonowego. Ultradrobny proszek dostaje się do pulsacyjnego odpylacza, dzięki czemu w procesie produkcyjnym nie ma odpadów ani unoszącego się pyłu. Jeśli szukasz maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki solnej, maszyny do mąki ryżowej ... BSG jest bardzo odpowiedni.



Cechy 

◪ kruszarka wyposażona jest w wentylator, a proszek jest samozasysający,

◪ moce produkcyjne są znacznie większe niż w modelu tradycyjnym, a moce produkcyjne są 2-3 razy większe niż w przypadku tradycyjnej szlifierki uniwersalnej.

◪ temperatura w komorze kruszarki pozostaje normalna, a właściwości materiału pozostają niezmienione.

◪ ma dobry efekt szlifowania materiałów krystalicznych, takich jak cukier, sól w proszku i tak dalej



ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość osi głównej (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000


1. Jak mogę kupić tę maszynę?

Po pierwsze, przedyskutuj wszystkie szczegóły i cenę maszyn z naszym sprzedawcą. Po drugie, potwierdź cenę i warunki płatności. Zapewnienie handlu / TT / Escrow / Western Union itp. Po trzecie, wyślij nam zakupione zamówienie i potwierdź naszą fakturę Proforma i zorganizuj depozyt. Po otrzymaniu wpłaty zorganizujemy produkcję. Na koniec zorganizuj dla nas płatność salda, gdy maszyna będzie gotowa, a następnie zorganizujemy rezerwację przesyłki po otrzymaniu płatności salda i wysyłce maszyny do Ciebie.


3. Jak pakujesz swoje maszyny?

Jeśli jest to mała maszyna pakowana jest w drewniane skrzynie. Jeśli jest to duża maszyna lub wiele maszyn weźmiemy kontener, podzielimy maszynę na kilka części, następnie owiniemy maszynę folią do pakowania, a następnie naprawimy pojemnik z liną stalową, aby zapobiec ich wstrząsaniu podczas transportu.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie