Mesin Penggilingan Bumbu Bumbu Bumbu Mesin Bumbu Bumbu

Mesin Penggilingan Bumbu Bumbu Bumbu Mesin Bumbu Bumbu

Iki test mecah kunir ing BSDF hammer mill crusher. Yen sampeyan perlu mecah luwih, sampeyan bisa nggunakake BSC coarse crusher kanggo tlatah kunir menyang granules cilik brforehand.

Mesin penggiling kunyit BSDF menggabungkan penghancur kasar, area penggilingan halus tengah penggilingan halus (3 area penggilingan) bebarengan. Bahan bakal digiling kaping telu sekaligus.

Yen sampeyan butuh gilingan bubuk rempah-rempah (kaya bubuk cabe, bubuk kunir, bubuk kayu manis ... etc.) kanthi kapasitas gedhe lan kehalusan bubuk sing apik, sampeyan bisa milih.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Bagian Crusher

Pabrik penggilingan kunyit BSDF menggabungkan area corse crusher, area penggilingan halus tengah, dan area penggilingan super halus.
Area crushing pisanan bisa ngremukake materi hard;
Wilayah panggilingan kaloro bisa nggiling materi kanthi serat utawa lenga, kayata jamu, rempah-rempah, oyod.
Wilayah panggilingan katelu kanggo panggilingan bubuk sing apik, kacepetan bisa diganti kanggo ngganti ukuran partikel bubuk.


Kaluwihan

1. Ora perlu sieving utawa sieving ing rongga pabrik, lan ukuran bubuk bisa diganti kanthi kacepetan variabel;

2. Amarga ora ana layar ing rongga pabrik, ora ana panas ing rongga pabrik; ana ora perlu sumelang ing bab listrik ngengingi layar utawa kualitas produk dening panas Pengaruh pabrik. Mulane iku cocok banget kanggo nggiling bahan sensitif panas utawa bahan sing ngemot serat utawa lenga.

3. Bagean pabrik minangka kombinasi pulverizer kasar, pulverizer medium lan alus lan pulverizer alus, sing bisa langsung ngasilake bubuk alus saka bahan mentah gedhe, sing efektif banget.

4. Dibandhingake karo grinders tradisional liyane saka jinis motor padha, wis kapasitas luwih gedhe lan bisa ngirit daya liyane.



ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Kacepetan rotor (rpm)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Penggilingan motor (Kw)2237455575
Feed motor (Kw)0.250.250.250.250.25
Penggerak Motor (Kw)0.750.751.11.11.5
Blower (Kw)7.5111518.518.5
Kehalusan (mesh)20-12020-12020-12020-12020-120
Kapasitas (Kg/jam)100-200300-500400-800600-900800-1300





penggiling bumbu mesin grinder kunyit pabrik pulverizer
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan