mesin giling bubuk godhong pring rega mesin gilingan bubuk godhong lan supplier saka Brightsail

mesin giling bubuk godhong pring rega mesin gilingan bubuk godhong lan supplier saka Brightsail

Pabrik palu iki nggabungake telung bagean penggilingan bebarengan, kanthi efek remuk sing luwih apik tinimbang model tradisional.

Ing video iki, kita digunakake kanggo nggiling rwaning pring kanggo nggawe wêdakakêna nggoleki, biasane pwder pungkasan bisa tekan bab 20 ~ 120 bolong.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Pambuka produk

BSDF mesin giling bubuk godhong yaiku peralatan penggilingan palu majeng paling anyar saka perusahaan kita.

Iku kasusun saka coarse crusher, medium lan fine milling area lan fine milling area (telung fine milling area). Bahan iki bakal digiling kaping telu bebarengan.

Kanggo rempah-rempah lan jamu (kayata godhong tèh, lombok, kunir ... lsp), bisa nganti 20 ~ 80 bolong;

Glepung sereal (kayata beras, singkong, buncis, kacang, gandum, lan liya-liyane) bisa nganti 20 ~ 150 bolong.


Metode Kerja BSDF kita mesin penggilingan tepung daun bambu

Bagian kominusi kasusun saka area kominution, area medium-fine lan area ultra-fine. 

Zona crushing pisanan bisa ngremukake bahan hard; 

zona mecah kapindho bisa nggiling serat utawa bahan lengo, kayata Jamu, rempah-rempah, werna, etc. 

Wilayah penggilingan katelu yaiku area penggilingan sing apik, kacepetan penggilingan bisa ngganti ukuran partikel bubuk.


Kaluwihan saka BSDF mesin giling bubuk godhong

(1) Kamar mecah ora mbutuhake layar utawa layar, lan ukuran partikel bubuk bisa diganti kanthi ngganti kecepatan rotasi; 

(2) Wiwit kamar mecah ora duwe layar, ana kurang panas munggah ing kamar mecah sak mecah saka pabrik Pethel liyane

(3) Ing bagean pabrik nggabungke coarse grinding, medium-fine grinding lan nggoleki mecah thress area kanggo gawé wêdakakêna nggoleki langsung saka bahan mentahan gedhe, kang banget efektif. 



Data Teknis BSDFmesin penggilingan tepung daun bambu

ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Kacepetan rotor (rpm)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Penggilingan motor (Kw)2237455575
Feed motor (Kw)0.250.250.250.250.25
Penggerak Motor (Kw)0.750.751.11.11.5
Blower (Kw)7.5111518.518.5
Kehalusan (mesh)20-12020-12020-12020-12020-120
Kapasitas (Kg/jam)100-200300-500400-800600-900800-1300




mesin penggilingan tepung daun bambu mesin giling bubuk godhong pabrik bubuk godhong mesin giling bubuk godhong
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan