Mesin Penggiling Bubuk Puffed kanggo rega tepung beras-Brightsail

Mesin Penggiling Bubuk Puffed kanggo rega tepung beras-Brightsail

Ing video iki, kita nggunakake BSG seri self-absorb grinding machineto test puffed rice.It daya pungkasan bisa tekan 12 ~ 120 bolong.

Gilingan iki uga apik kanggo nggiling bahan kristal kaya gula lan uyah, kanggo rempah-rempah kaya jahe, mrico, cabe, jinten ... uga nduweni efek remuk sing apik.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan



Fitur saka BSG mesin kanggo glepung beras:

1. Ana penggemar ing bagean pulverizer, wêdakakêna punika poto-priming,

2. Kapasitas produksi luwih gedhe tinimbang mesin tradisional, lan kapasitas produksi 2-3 kaping luwih gedhe tinimbang gilingan universal tradisional.

3. Suhu ing rongga crusher tetep normal, lan sifat materi ora bakal owah.

4. Nduwe efek mecah sing apik ing bahan kristal kayata gula lan bubuk uyah.


Struktur lan Cara Kerja Mesin Penggiling Beras Kab :

Materi kasebut lumebu ing ruang penggilingan liwat hopper feed, disabetake piso puteran kanthi kacepetan dhuwur, dibuwang menyang liner tetep, lan banjur dipotong kanthi mumbul. 

Ing jejere kamar grinding ana Fan Blade kanthi kacepetan dhuwur, sing ngasilake aliran udara tekanan positif. 

Ing tumindak aliran udara meksa, wêdakakêna liwat bolong layar luwih cepet lan digunakke dening separator siklon. 

Bagéyan saka bubuk ultra-fine menyang kolektor bledug pulsa, ora sampah ing proses produksi, ora fly awu. Yen sampeyan nggoleki gilingan gula, gilingan gula, gilingan gula, gilingan uyah, gilingan beras ... lsp, BSG cocok banget.


Data Teknis KabMesin kanggo glepung beras

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Grinding fineness (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000



Carane Aku Bisa Tuku IkiMesin Penggiling Beras Kab?

Kaping pisanan,  ngrembug kabeh rincian mesin lan rega karo sales person.

Kapindho, konfirmasi rega lan syarat pembayaran Jaminan Perdagangan / TT / Escrow / Western Union dll.

Thridy, kirim pesenan sing dituku lan konfirmasi Invoice Proforma lan atur simpenan. Sawise uga nampa simpenan, kita bakal ngatur produksi.

Pungkasan, atur pambayaran imbangan kanggo kita yen mesin wis siyap, banjur kita bakal ngatur pesenan kiriman sawise nampa pembayaran imbangan lan ngirim mesin menyang sampeyan.


Babagan awake dhewe:

Aku, Taun Profesional ing Farmasi& Panganan& Mesin Kimia!

II, Range Lengkap Dhukungan Teknis, Ora Mung Kanggo Mesin Kita, Nanging Uga Kanggo Proses Produksi Sampeyan!

III, We self Manufaktur mesin coating gula, pabrik lapisan coklat, mesin pencampur, mesin grinding, mesin pangatusan ... etc.

mesin penggiling tepung beras mesin kanggo glepung beras
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan