Mesin Penggilingan Cabe Hammer Mill Spice Grinder Machine

Mesin Penggilingan Cabe Hammer Mill Spice Grinder Machine

Iki minangka tes penggilingan cabe ing gilingan palu BSDF. Pabrik iki digunakake ing bidang industri pangan, kimia lan medis.

Kanggo rempah-rempah (kaya cabe, kunir, wiji ketumbar, jinten),  bubuk bisa 20~80 bolong;

Kanggo biji-bijian (kayata beras, singkong, buncis, besan, gandum....dll)  bubuk bisa 20~150 bolong.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Kaluwihan 

  1. 1. Ora perlu nyetel layar utawa layar ing rongga mecah, lan ngganti ukuran partikel bubuk kanthi ngganti kacepetan;

  2. 2. Wiwit ora ana layar ing rongga mecah, ora ana panas munggah ing growong mecah; ana ora perlu sumelang ing bab daya saka layar sing kenek utawa produk Kualitas kena pengaruh panas saka gilingan rolling. Mulane iku cocok banget kanggo nggiling bahan sensitif panas utawa bahan sing ngemot serat utawa lenga.

  3. 3. Bagean pabrik nggabungake penggilingan kasar, penggilingan medium lan alus, lan penggilingan sing apik, sing bisa langsung nggiling bubuk alus saka bahan mentah sing gedhe, sing efektif banget.

  4. 4. Mesin penggiling cabe iki bisa ngirit listrik luwih akeh, lan kapasitas produksie luwih gedhe tinimbang pabrik rolling tradisional liyane kanthi motor listrik sing padha.


About Crusher Part

Mesin penggiling cabe iki nggabungake area corse crusher, area penggilingan halus tengah, lan area penggilingan super halus.
Area crushing pisanan bisa ngremukake materi hard;
Wilayah panggilingan kaloro bisa nggiling materi kanthi serat utawa lenga, kayata jamu, rempah-rempah, oyod.
Wilayah panggilingan katelu kanggo panggilingan bubuk sing apik, kacepetan bisa diganti kanggo ngganti ukuran partikel bubuk.


ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Kacepetan rotor (rpm)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Penggilingan motor (Kw)2237455575
Feed motor (Kw)0.250.250.250.250.25
Penggerak Motor (Kw)0.750.751.11.11.5
Blower (Kw)7.5111518.518.5
Kehalusan (mesh)20-12020-12020-12020-12020-120
Kapasitas (Kg/jam)100-200300-500400-800600-900800-1300



gilingan palu gilingan cabe bumbu mesin giling
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan