Szlifierka do chili Młynek młotkowy Szlifierka do przypraw

Szlifierka do chili Młynek młotkowy Szlifierka do przypraw

Jest to test mielenia chili na młynie młotkowym BSDF. Ten młyn ma szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym i medycznym.

W przypadku przypraw (takich jak chili, kurkuma, nasiona kolendry, kminek) proszek może mieć rozmiar od 20 do 80 oczek;

W przypadku ziaren (takich jak ryż, maniok, ciecierzyca, besan, pszenica itp.) proszek może mieć rozmiar 20~150 oczek.

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie

Zalety 

  1. 1. Nie ma potrzeby ustawiania ekranu lub ekranu we wnęce mielącej i zmiany rozmiaru cząstek proszku poprzez zmianę prędkości;

  2. 2. Ponieważ we wnęce szlifierskiej nie ma ekranu, nie ma wzrostu ciepła we wnęce szlifierskiej; nie ma potrzeby martwić się o moc uderzanego ekranu lub o produkt. Na jakość wpływa ciepło z walcowni. Dlatego doskonale nadaje się do szlifowania materiałów wrażliwych na ciepło lub materiałów zawierających włókna lub oleje.

  3. 3. Część młyna integruje mielenie zgrubne, mielenie średnie i drobne oraz mielenie drobne, które może bezpośrednio zmielić drobny proszek z dużych surowców, co jest bardzo skuteczne.

  4. 4. Ta maszyna do mielenia chili może zaoszczędzić więcej energii elektrycznej, a jej zdolność produkcyjna jest znacznie większa niż w przypadku innych tradycyjnych walcarek z tym samym silnikiem elektrycznym.


O części do kruszarki

Ta szlifierka do chili łączy w sobie obszar kruszarki koresowej, środkowy obszar drobnego mielenia i super drobny obszar mielenia.
Pierwszy obszar kruszenia może kruszyć twardy materiał;
Drugi obszar mielenia może rozdrabniać materiał włóknem lub olejem, np. zioła, przyprawy, korzenie.
Trzeci obszar mielenia służy do drobnego mielenia proszku, jego prędkość można zmienić, aby zmienić rozmiar cząstek proszku.


ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Prędkość wirnika (obr/min)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Silnik mielenia (Kw)2237455575
Silnik posuwu (Kw)0,250,250,250,250,25
Silnik wyładowczy (Kw)0,750,751,11,11,5
Dmuchawa (Kw)7,5111518,518,5
Grubość mielenia (siatka)20-12020-12020-12020-12020-120
Pojemność (kg/godz.)100-200300-500400-800600-900800-1300



młyn młotkowy młynek do chili przyprawa do szlifierki
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie