Mesin Penggilingan Padi Mesin Pembuat Bubuk Mandhiri

Mesin Penggilingan Padi Mesin Pembuat Bubuk Mandhiri

Iki minangka tes penggilingan beras ing gilingan pengumpul bledug seri BSG, mesin iki akeh digunakake ing industri kimia, industri medis lan industri panganan. Iki cocog kanggo nggiling gula lan lungguh. Ing tes iki, bubuk beras pungkasan bisa nganti 70 bolong. .

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Fitur:

1. Kanthi penggemar ing bagean crusher, bubuk diserep dhewe,

2. Kapasitas luwih gedhe tinimbang jinis tradisional, kapasitas 2-3 kaping luwih gedhe tinimbang mesin penggiling universal tradisional.

3. suhu ing kamar crusher tetep normal, alam materi kang  ora bakal diganti.

4. Yen nduweni efek mecah sing apik kanggo bahan kristal kaya gula, bubuk uyah.


Struktur lan Cara Kerja:

Bahan mentahan lumebu ing kamar mecah liwat hopper feed, kena pengaruh pemotong rotary kacepetan dhuwur, dibuwang menyang liner tetep, banjur mumbul lan dicukur.
Ing jejere kamar grinding ana bilah penggemar kacepetan dhuwur, sing ngasilake aliran udara tekanan positif, kanthi tekanan hawa tekanan, bubuk luwih cepet liwat layar lan diserap menyang siklon. Bagéyan saka wêdakakêna superfine menyang kothak ngempalaken bledug pulsa, supaya ora ana sampah lan ora bledug fly sak produksi.
Yen sampeyan nggoleki mesin bubuk gula, gilingan gula bubuk, gilingan gula bubuk, mesin giling uyah, gilingan glepung beras ... etc, BSG cocok banget.


ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Kehalusan penggilingan (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000




gilingan gilingan gilingan beras mesin grinding bubuk
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan