mesin penggiling kunyit mesin pembuat bubuk kunyit saka Brightsail

mesin penggiling kunyit mesin pembuat bubuk kunyit saka Brightsail

Iki minangka pabrik palu majeng BSDF, ing tes iki, kita digunakake kanggo nggiling wêdakakêna kunir, ing discharge, kita nyambungake layar kedher kanggo mbantu nyaring bubuk kunir kanthi luwih apik.

Pabrik rempah-rempah BSDF bisa digunakake kanggo nggiling cabe, kunir, jahe, mrico, bawang bombay, kayu manis lan bahan liyane, nggabungake telung bagean crushing sing beda-beda, kanggo efek penggilingan sing luwih apik.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Pengenalan produk BSDF mesin pembuat bubuk kunyit

Mesin penggiling rempah-rempah BSDF minangka unit penggiling palu majeng paling anyar.

Iku kasusun saka coarse crusher, medium finish milling lan finish milling area (3 area milling). Bahan kasebut bakal digiling kaping telu sekaligus.

Kanggo rempah-rempah (kayata mrico, kunir, wiji ketumbar lan jinten), bubuk bisa nganti 20 ~ 80 bolong;

Glepung sereal (kayata beras, singkong, buncis, kacang, gandum, lan liya-liyane) bisa nganti 20 ~ 150 bolong.

Mulane, yen sampeyan kasengsem ing rempah-rempah crusher (spice crusher), kita BSDF rempah-rempah crusher pilihan apik banget.


Metode Kerja BSDFmesin penggiling kunyit

Bagean ngremukake kasusun saka area shredding, area medium-fine lan area ultra-fine.

Zona crushing pisanan bisa ngremukake bahan hard;

Zona mecah kaloro bisa nggiling bahan serat utawa lenga,

 kayata jamu, rempah-rempah, rimpang, lan sapanunggalane.

Zona penggilingan katelu yaiku zona penggilingan bubuk sing apik, kacepetan sing bisa ngganti ukuran partikel bubuk.


Kaluwihan saka BSDF kitamesin pembuat bubuk kunyit

(1) kamar grinding ora perlu layar utawa pipa layar, sing bisa ngganti ukuran partikel bubuk kanthi ngganti kacepetan; 

(2) amarga kamar grinding ora duwe layar, ora ana panas munggah ing kamar grinding sak panggilingan; ora perlu kuwatir babagan pengaruh listrik ing layar utawa kualitas produk sing kena pengaruh panas saka pabrik rolling. Mulane iku becik kanggo nggiling bahan sensitif panas utawa bahan sing ngemot serat utawa lenga. 

(3) ngirit daya luwih akeh, kapasitas produksie luwih gedhe tinimbang pabrik tradisional liyane saka model sing padha.


Data Teknis BSDFmesin penggiling bubuk kunyit

ModelBSDF-350BSDF-450BSDF-550BSDF-650BSDF-750
Kacepetan rotor (rpm)3500-45003300-42002900-36002400-31002100-2700
Penggilingan motor (Kw)2237455575
Feed motor (Kw)0.250.250.250.250.25
Penggerak Motor (Kw)0.750.751.11.11.5
Blower (Kw)7.5111518.518.5
Kehalusan (mesh)20-12020-12020-12020-12020-120
Kapasitas (Kg/jam)100-200300-500400-800600-900800-1300


Gambar perusahaan kita

Nganti 2022, kita wis ngekspor kitamesin bubuk kunyits kanggo luwih saka 70 negara ing saindhenging donya.

mesin pembuat bubuk kunyit mesin penggiling bubuk kunyit mesin penggiling kunyit
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan