Maszyna do mielenia cukru pudru Maszyna do produkcji cukru pudru

Maszyna do mielenia cukru pudru Maszyna do produkcji cukru pudru

Jest to szlifierka BSG-600 w fabryce naszego malezyjskiego klienta, służąca do mielenia cukru na cukier puder.

Nasza szlifierka BSG ma dobry efekt kruszenia materiałów kryształowych, takich jak cukier i sól, jest również dobra do mielenia przypraw, takich jak chili, pieprz, imbir ...

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie



Maszyna do mielenia cukru pudru Maszyna do produkcji cukru pudru


Zastosowanie naszegoMaszyna do mielenia cukru pudru

Oprócz mielenia cukru pudru, ta maszyna może również mielić sól, produkty chemiczne, zioła, zboża i inne produkty spożywcze.



Cechynasz Maszyna do produkcji cukru pudru

1. Podczas produkcji nie ma pyłu lotnego, a wyładowanie następuje automatycznie.

2. Zdolność produkcyjna jest bardzo duża przy mieleniu cukru pudru.

3. Ma dobry efekt szlifowania materiałów kryształowych, takich jak cukier i sól w proszku.


dane techniczne naszegomaszyna do mielenia cukru pudru.


ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość głównej osi (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

To zdjęcie to nasz BSG-600maszyna do mielenia cukru pudru


FAQ

P: Gdzie jest twoja fabryka? Jak mogę odwiedzić twoją fabrykę?

Odp .: Nasza fabryka znajduje się w prowincji Wuxi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Fabryki, jeśli masz plan podróży.


P: Skąd mam wiedzieć, że twoja maszyna jest zaprojektowana dla mojego produktu?

Odp .: Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz wysłać próbkę, a my przetestujemy ją na maszynie. W tym czasie zrobimy dla Ciebie wideo i wyraźniejszy obraz. Jeśli szansa, możemy wziąć wideo online i pokazać ci.


P: A co z usługą posprzedażną i okresem gwarancji?

Odp .: Zapewniamy czas gwarancji 12 miesięcy od przybycia maszyny do obiektu kupującego i mamy profesjonalny zespół z doświadczonym technikiem, który służy za granicą i robi wszystko, co najlepsze po serwisie, aby zapewnić użytkowanie maszyny przez cały okres użytkowania.


P: Jak się z Tobą skontaktujemy?

Odp.: zostaw wiadomość i kliknij „wyślij”, aby wysłać do nas zapytanie.

maszyna do mielenia cukru pudru maszyna do produkcji cukru pudru
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie