Bubuk Nggawe Mesin Flour Mill Self-nyerep Grinding Set

Bubuk Nggawe Mesin Flour Mill Self-nyerep Grinding Set

Iki minangka video pambuka babagan set grinding sing nyerep dhewe iki, kalebu struktur lan bagean sing beda-beda. Mesin gridning iki akeh digunakake ing bidang panganan, kimia, cat, obat-obatan ... etc. Ing lapangan pangan, iku bisa nggiling kedhelé masak, gula, uyah, kayu manis, mrico, bawang putih, jahe, beras, teh ... etc.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Struktur lan Cara Kerja

Bahan mentahan lumebu ing ruang mecah liwat hopper feed, kena pengaruh pemotong rotary kanthi kacepetan dhuwur, dibuwang menyang piring lapisan tetep, banjur dicekel lan dipotong. Blade penggemar kanthi kacepetan dhuwur disusun ing jejere ruang penggilingan kanggo ngasilake aliran udara tekanan positif. Ing tumindak aliran udara meksa, wêdakakêna liwat layar luwih cepet lan lumebu ing pemisah siklon. Wêdakakêna ultra-fine lumebu ing kolektor bledug pulsa, lan ora ana sampah lan bledug mabur ing proses produksi.

Yen sampeyan nggoleki mesin glepung gula, mesin glepung gula, mesin glepung gula, mesin glepung uyah, mesin glepung beras ... Dll, mesin iki cocok banget.


ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Kehalusan penggilingan (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000



pabrik glepung mesin grinding dhewe mesin panggilingan
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan