Maszyna do produkcji proszku Młyn do mąki Samochłonny zestaw do mielenia

Maszyna do produkcji proszku Młyn do mąki Samochłonny zestaw do mielenia

To jest film wprowadzający na temat tego samochłonnego zestawu do szlifowania, w tym jego struktury i różnych części. Ta maszyna do mielenia jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym, chemicznym, farbiarskim, medycynie itp. Na polach spożywczych może mielenie gotowanej soi, cukru, soli, cynamonu, pieprzu, czosnku, imbiru, ryżu, herbaty ... itp.

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie

Struktura i metoda pracy

Surowiec wchodzi do komory mielenia przez lej zasypowy, jest uderzany przez szybkoobrotowy nóż obrotowy, jest wyrzucany na nieruchomą płytę okładzinową, a następnie jest łamany i cięty. Obok komory mielenia znajduje się szybkoobrotowa łopatka wentylatora, która generuje przepływ powietrza pod ciśnieniem. Pod wpływem przepływu powietrza pod ciśnieniem proszek szybciej przechodzi przez sito i wchodzi do separatora cyklonowego. Ultradrobny proszek dostaje się do pulsacyjnego odpylacza, dzięki czemu w procesie produkcyjnym nie ma odpadów ani unoszącego się pyłu.

Jeśli szukasz maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki cukrowej, maszyny do mąki solnej, maszyny do mąki ryżowej ... Itd., ta maszyna jest bardzo odpowiednia.


ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość głównej osi (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000



młynek do mąki szlifierka samopochłaniająca, frezarka
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie