gilingan glepung ubi mesin penggiling ubi pabrik tepung ubi Brightsail

gilingan glepung ubi mesin penggiling ubi pabrik tepung ubi Brightsail

Ing video iki, kita nggunakake BSG self-absorb grinding set kanggo nggiling ubi dadi wêdakakêna alus, bahan baku wis coarse ulig menyang granules cilik sadurunge.

Mesin penggiling jinis iki apik kanggo nggiling rempah-rempah kaya cabe, jahe, kunyit, jinten, mrico ... Iki disambungake karo mesin hawa adhem, kanggo njaga suhu normal sajrone proses penggilingan.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Panggunaan utama BSG kitagilingan tepung ubi

BSG seri timer priming grinders digunakake digunakake ing pangan, kimia, Paint, medicine lan kothak liyane. 

Disambungake karo penggemar cooling, bisa grind bahan karo isi lenga dhuwur.

Ing video kasebut, ukuran bubuk tepung ubi sekitar 80 mesh.


Fitur BSG kitamesin penggiling tepung ubi

1) digawe dening stainless steel 304

2) ora ana bledug fly sajrone produksi

3) produksi terus-terusan.

metode kerja BSG kita pabrik tepung ubi

Bahan mentahan lumebu ing kamar mecah liwat hopper dipakani, wis kena pengaruh piso puteran-kacepetan dhuwur, lan dibuwang dhateng piring lining tetep, lan banjur mumbul lan shears.

Ana agul-agul penggemar kacepetan dhuwur ing jejere kamar grinding, sing ngasilake aliran udara tekanan positif. 

Ing tumindak aliran udara meksa, wêdakakêna liwat layar luwih cepet lan digunakke dening separator siklon. 



Data Teknis KabMesin penggiling tepung ubi

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Grinding fineness (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Kanggo macem-macem bahan mentahan, kita duwe piso mecah sing beda.



FAQ:

Q1: Kapasitas syarat pembayaran?

A1: L/C, T/T, D/P, awis, Alibaba perdagangan jaminan.


Q2: Syarat perdagangan?

A2: Miturut Incoterms 2010, biasane karo EXW, FOB shanghai, CFR, CIP, CIF lan DDU.


Q3: Validitas kutipan?

A3: Ing 30 dina.


Q4: Cara pengiriman?

A4: Kanthi segara, kanthi sepur, kanthi udhara lan kanthi ekspres.




gilingan tepung ubi mesin grinding yam pabrik tepung ubi
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan