rozdrabniacz do mąki z pochrzynu szlifierka do pochrzynu młyn do pochrzynu Brightsail

rozdrabniacz do mąki z pochrzynu szlifierka do pochrzynu młyn do pochrzynu Brightsail

W tym filmie użyliśmy samochłonnego zestawu do mielenia BSG do mielenia ignamu na drobny proszek, surowiec został wcześniej grubo zmiażdżony na małe granulki.

Ten typ szlifierki jest dobry do mielenia przypraw, takich jak chili, imbir, kurkuma, kminek, pieprz... Jest połączony z urządzeniem z zimnym powietrzem, aby utrzymać normalną temperaturę podczas procesu mielenia.

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie

Główne zastosowanie naszego BSGmłynek do mąki z pochrzynu

Samozasysające szlifierki serii BSG są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, chemicznym, farbiarskim, medycynie i innych dziedzinach. 

W połączeniu z wentylatorem chłodzącym umożliwia mielenie materiałów o dużej zawartości oleju.

Na filmie rozmiar mąki z pochrzynu wynosi około 80 mesh.


Cechy naszego BSGmaszyna do mielenia mąki z pochrzynu,

1) wykonane ze stali nierdzewnej 304

2) brak pyłu lotnego podczas produkcji

3) produkcja jest ciągła.

metoda pracy naszego BSG młynek do mąki z pochrzynu

Surowiec wchodzi do komory mielenia przez lej zasypowy, jest uderzany przez szybkoobrotowy nóż obrotowy i jest wyrzucany na nieruchomą płytę okładzinową, a następnie odbija się i jest ścinany.

Obok komory mielenia znajduje się szybkoobrotowa łopatka wentylatora, która generuje przepływ powietrza o dodatnim ciśnieniu. 

Pod działaniem ciśnieniowego strumienia powietrza proszek szybciej przechodzi przez sito i jest wchłaniany przez separator cyklonowy. 



Dane techniczne zMaszyna do mielenia mąki z pochrzynu

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość głównej osi (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Do różnego rodzaju surowców mamy różne noże szlifierskie.



Często zadawane pytania:

P1: Zdolność do terminów płatności?

A1: L / C, T / T, D / P, gotówka, ubezpieczenie handlu Alibaba.


P2: Warunki handlowe?

A2: Zgodnie z Incoterms 2010, zwykle z EXW, FOB shanghai, CFR, CIP, CIF i DDU.


P3: Ważność oferty?

A3: w ciągu 30 dni.


P4: Sposoby wysyłki?

A4: drogą morską, kolejową, lotniczą i ekspresową.




młynek do mąki z pochrzynu szlifierka do przędzy, młynek do mąki z pochrzynu
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie