Mesin Penggilingan Barley Mill Grinder Mill

Mesin Penggilingan Barley Mill Grinder Mill

Iki minangka tes penggilingan ing set penggilingan BSG, kanggo nggiling barley malt. Minangka mesin gilingan glepung gandum, ukuran bubuk bisa 12 ~ 120 bolong. Mesin kasebut digawe saka stainless steel food grade 304.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan



Iki minangka tes penggilingan ing set penggilingan BSG, kanggo nggiling barley malt. Minangka mesin giling tepung gandum, ukuran bubuk bisa 12 ~ 120 bolong.

 Mesin kasebut digawe saka stainless steel food grade 304.

Yen sampeyan butuh kapasitas cilik kaya 100kg / jam, 200kg / jam, sampeyan bisa milih jinis gabungan.



Metode Kerja mesin penggiling barley

Bahan mentahan lumebu ing ruang mecah liwat hopper feed, kena pengaruh pemotong puteran kacepetan dhuwur, dibuwang menyang piring lapisan tetep, banjur dipotong kanthi mumbul. 

Ing jejere kamar crushing ana bilah penggemar kacepetan dhuwur, sing ngasilake aliran udara tekanan positif. Ing tumindak udhara tekanan, wêdakakêna liwat layar luwih cepet lan digunakke dening separator siklon. 


Data teknis BSG kitamesin gilingan gandum

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Kehalusan penggilingan (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Kenapa Pilih Kita:

Aku, Taun Profesional ing Farmasi& Panganan& Mesin Kimia!

II, Range Lengkap Dhukungan Teknis, Ora Mung Kanggo Mesin Kita, Nanging Uga Kanggo Proses Produksi Sampeyan!

III, We self Manufaktur mesin coating gula, pabrik lapisan coklat, mesin pencampur, mesin grinding, mesin pangatusan ... etc.


Kepiye cara ngemas mesin sampeyan?

Yen mesin cilik, dikemas ing kasus kayu.

Yen mesin gedhe utawa akeh mesin, kita bakal njupuk wadhah kasebut, kita bakal pamisah mesin kasebut dadi pirang-pirang bagean, banjur bungkus mesin nganggo film bungkus, banjur ndandani ing wadhah nganggo tali kawat supaya ora goyang nalika transportasi. .

malt barley crusher mesin penggiling barley gilingan gandum gandum
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan