Maszyna do mielenia jęczmienia Młynek do mąki jęczmiennej

Maszyna do mielenia jęczmienia Młynek do mąki jęczmiennej

Jest to test mielenia na zestawie do mielenia BSG, do mielenia słodowanego jęczmienia. Jako maszyna do mielenia mąki jęczmiennej rozmiar proszku może wynosić 12 ~ 120 oczek. Maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 o jakości spożywczej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie



Jest to test mielenia na zestawie do mielenia BSG, do mielenia słodowanego jęczmienia. Jak maszyna do mielenia mąki jęczmiennej,, rozmiar proszku może wynosić 12 ~ 120 oczek.

 Maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 o jakości spożywczej.

Jeśli potrzebujesz małej wydajności, takiej jak 100 kg / godz., 200 kg / godz., możesz wybrać typ złącza.



Metoda pracy szlifierka do jęczmienia,

Surowiec wchodzi do komory mielenia przez lej zasypowy, jest uderzany przez szybkoobrotowy nóż obrotowy, jest wyrzucany na nieruchomą płytę okładzinową, a następnie jest cięty przez odbijanie. 

Obok komory kruszenia znajduje się szybkoobrotowa łopatka wentylatora, która generuje przepływ powietrza pod ciśnieniem. Pod działaniem sprężonego powietrza proszek szybciej przechodzi przez sito i jest wchłaniany przez separator cyklonowy. 


Dane techniczne naszego BSGmaszyna do mielenia jęczmienia

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość głównej osi (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Dlaczego właśnie my:

Ja, lata profesjonalisty w branży farmaceutycznej& Żywność& Maszyny chemiczne!

II, Pełen zakres wsparcia technicznego, nie tylko dla naszych maszyn, ale także dla Twojego procesu produkcyjnego!

III, samodzielnie produkujemy maszynę do powlekania cukrem, maszynę do powlekania czekoladą, mieszarkę, szlifierkę, suszarkę ... itp.


Jak pakujesz swoje maszyny?

Jeśli jest to mała maszyna, pakowana jest w drewniane skrzynie.

Jeśli jest to duża maszyna lub wiele maszyn weźmiemy kontener, podzielimy maszynę na kilka części, następnie owiniemy maszynę folią do pakowania, a następnie przymocujemy do kontenera za pomocą liny stalowej, aby zapobiec drganiom podczas transportu .

kruszarka słodowanego jęczmienia szlifierka do jęczmienia, młynek do mąki jęczmiennej
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie