Harga Mesin Penggilingan Lada Hitam& supplier-Brightsail

Harga Mesin Penggilingan Lada Hitam& supplier-Brightsail

Iki minangka video unit penggiling mrica ireng BSG, ing video kasebut, ukuran bubuk yaiku ~ 40 bolong.

Pabrik Penggiling Bubuk Mrica iki uga apik kanggo nggiling bahan kristal, kayata gula, uyah ... kanggo rempah-rempah (kayata cabe, kunir ...), uga nduweni efek nggiling sing apik.

KIRIM INQUIRY SAIKI
KONTAK KAMI

Telpon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Kirimake priksaan sampeyan

Mrico ireng mesin grinding mrico bubuk grinding Mill


Struktur lan Cara Kerja saka BSG irengmrica bubuk mesin grinding

Bahan mentahan lumebu ing kamar mecah liwat hopper dipakani, wis kena pengaruh dening kacepetan dhuwur puteran cutter, dibuwang menyang piring lining tetep, lan banjur Cut dening mumbul. Ing jejere kamar crushing ana Fan Blade kacepetan dhuwur, sing ngasilake aliran udara tekanan positif. Ing tumindak hawa tekanan, wêdakakêna liwat sieve luwih cepet lan digunakke dening separator siklon. Bagéyan saka wêdakakêna Ultra-apik menyang Penagih bledug pulsa, ora sampah ing proses produksi, ora fly Ash. Yen sampeyan nggoleki pabrik gula pasir, pabrik gula pasir, pabrik gula pasir, pabrik garam, pabrik beras ... etc., BSG cocok banget.


Fitur saka Mesin Penggiling Lada Hitam

1. Kanthi penggemar ing bagean crusher, bubuk diserep dhewe,

2. Kapasitas luwih gedhe tinimbang jinis tradisional, kapasitas 2-3 kaping luwih gedhe tinimbang mesin penggiling universal tradisional.

3. Suhu ing kamar crusher tetep normal, alam materi  ora bakal diganti.

4. Nduwe efek nggiling sing apik kanggo bahan kristal kaya gula, bubuk uyah.


Data Teknis BSG kitamrico ireng mesin grinding

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Kacepetan sumbu utama (rpm)53004800380033002800
Penghancur motor (KW)5.57.5152230
Blower (KW)2.22.27.51518
Penggerak Motor (KW)0.370.750.750.751.1
Kehalusan penggilingan (mesh)12-12012-12012-12012-12012-120
Kapasitas nggiling (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Mesin Penggiling Lada Hitam mrica bubuk mesin grinding
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Pilih basa liyane
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Basa saiki:Basa Jawa

Kirimake priksaan sampeyan