Maszyna do mielenia czarnego pieprzu Cena młynka do mielenia proszku do pieprzu& dostawca-Brightsail

Maszyna do mielenia czarnego pieprzu Cena młynka do mielenia proszku do pieprzu& dostawca-Brightsail

To jest film z naszej jednostki do mielenia czarnego pieprzu BSG, na filmie, rozmiar proszku to ~40 mesh.

Ten młynek do mielenia w proszku do pieprzu jest również dobry do mielenia materiałów kryształowych, takich jak cukier, sól ... do przypraw (takich jak chili, kurkuma ...), ma również dobry efekt mielenia.

WYŚLIJ ZAPYTANIE TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon:

+8615961653782

WeChat:

+8615961653782

WhatsApp:

+8615961653782

WhatsApp:

+8618914206715
Wyślij zapytanie

Młynek do czarnego pieprzu Młynek do pieprzu w proszku


Struktura i metoda pracy naszej czarnej BSGmaszyna do mielenia pieprzu w proszku

Surowiec wchodzi do komory mielenia przez lej zasypowy, jest uderzany przez szybkoobrotowy nóż obrotowy, jest wyrzucany na nieruchomą płytę okładzinową, a następnie jest cięty przez odbijanie. Obok komory kruszenia znajduje się szybkoobrotowa łopatka wentylatora, która generuje przepływ powietrza o dodatnim ciśnieniu. Pod działaniem sprężonego powietrza proszek szybciej przechodzi przez sito i jest wchłaniany przez separator cyklonowy. Część bardzo drobnego proszku do pulsacyjnego odpylacza, brak odpadów w procesie produkcyjnym, brak popiołu lotnego. Jeśli szukasz granulowanego młynka do cukru, granulowanego młynka do cukru, granulowanego młynka do cukru, młynka do soli, młynka do ryżu... itd., BSG jest bardzo odpowiedni.


Cechy Szlifierka do czarnego pieprzu

1. Z wentylatorem w części kruszarki proszek jest samowchłaniany,

2. Wydajność jest znacznie większa niż w tradycyjnym typie, wydajność jest 2-3 razy większa niż w tradycyjnej uniwersalnej szlifierce.

3. Temperatura w komorze kruszarki pozostaje normalna, rodzaj materiału  nie ulegnie zmianie.

4. Ma dobry efekt szlifowania materiałów krystalicznych, takich jak cukier, sól w proszku.


Dane techniczne naszego BSGszlifierka do czarnego pieprzu

ModelBSG-300BSG-400BSG-500BSG-600BSG-700
Prędkość głównej osi (rpm)53004800380033002800
Silnik kruszarki (KW)5,57,5152230
Dmuchawa (KW)2,22,27,51518
Silnik wyładowczy (KW)0,370,750,750,751,1
Grubość mielenia (oczka)12-12012-12012-12012-12012-120
Wydajność mielenia (kg/h)50-500100-1000300-1500500-25001000-5000

Szlifierka do czarnego pieprzu maszyna do mielenia pieprzu w proszku
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Wybierz inny język
╳
English
العربية
Español
français
italiano
Português
русский
bahasa Indonesia
Basa Jawa
Polski
ဗမာ
ภาษาไทย
Tiếng Việt
Aktualny język:Polski

Wyślij zapytanie